AKTUALNOŚCI

Dąb Bielony – nowy kolor w stolarce okiennej

Firma Drutex, odpowiadając na potrzeby rynku wprowadziła nowy kolor okleiny okiennej – dąb bielony. Okna w tym kolorze są modne i piękne , ale także niezwykle odporne na trudne warunki atmosferyczne.

Podążając za trendami rynku Drutex wprowadził nowy, ciekawy kolor w palecie oklein okiennych. Nowa folia powstała przy użyciu technologii Cool Colors i Life like. Dzięki temu  jest niezwykle trwała i odporna na warunki atmosferyczne a także nie traci swoich właściwości w przypadku wysokich temperatur.  Mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych okna w tej okleinie nie tracą koloru a ni właściwości użytkowych. Piękne i eleganckie, a przy tym niezwykle modne okna.

Okno PCV w kolorze bielonego drewna daje wrażenie niezwykle naturalnego koloru drewna. Matowy lakier i delikatna struktura foli powodują, że  trudno odróżnić  okno PCV od drewnianego.

Łatwość aranżacji wnętrz, modne i piękne okna gwarantują dużą popularność okien w kolorze dąb Bielony.

Należy także zwrócić uwagę, że od kilku sezonów wielu producentów stolarki drzwiowej wprowadziło do swojej oferty dąb bielony, czy inne okleiny w kolorach drewna bielonego.  Dlatego też wprowadzenie nowej okleiny przez firmę Drutex jest tak potrzebną odpowiedzią na potrzeby rynku.

GDZIE KUPIĆ?

Nie wiesz, jakie okna lub drzwi wybrać? Nasi doradcy pomogą dopasować okna i drzwi do Twoich indywidualnych oczekiwań!

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI

PARTNERZY