Bramy

Segmentowe bramy garażowe polecane są do garaży wychodzących bezpośrednio na ulicę lub tam, gdzie jest mała przestrzeń przed garażem. Brama segmentowa otwiera się pionowo do góry, przez co  nie zajmuje miejsca na podjeździe.

Zarówno bramy otwierane ręcznie jak i automatycznie wyposażone są standardowo w rygiel wewnętrzny, stanowiący jej dodatkowe zabezpieczenie. Bramy z napędem można opcjonalnie doposażyć w system rozblokowujący napęd z zewnątrz, co jest idealnym rozwiązaniem w garażach, które nie posiadają dodatkowego wejścia.

Bramy segmentowe

Garażowe bramy segmentowe oferowane przez naszą firmę wyróżniają się wysokim poziomem bezpieczeństwem i komfortem użytkowania. Szeroka paleta kolorów i wzorów paneli, a także możliwość zastosowania przeszkleń, pozwala na dobranie bramy pasującej do koloru okien i drzwi oraz dostosowanej do stylu budynku.

Oferowane przez nas  segmentowe bramy garażowe, dzięki zastosowaniu paneli o grubości 45 mm i 40 mm  charakteryzują się bardzo dobrą izolacyjnością termiczną do 0,61 W/(m2xK). Dodatkowo każdy panel wyposażony jest w specjalne uszczelki wypełniające przerwy między panelami i zapewniające dodatkową izolację termiczną. Panele stosowane w naszych bramach, są odporne na wahania temperatury i wilgotności powietrza, posiadają doskonałe właściwości antykorozyjne i wysoką odporność na działanie wiatru.

Konstrukcja paneli i mechanizmów zabezpiecza użytkownika przed opadnięciem skrzydła bramy w przypadku pęknięcia sprężyny lub linki, a także przed przygniecieniem, skaleczeniem lub wciągnięciem palców. Wysoka trwałość elementów konstrukcyjnych bramy i systemów sprężyn  oraz rodzaj zastosowanych napędów sprawia, że nasze bramy będą  używane bezawaryjnie przez wiele lat.

W naszej ofercie znajdują się bramy garażowe segmentowe:

NICE  – w bramach sterowanych automatycznie stosowany jest napęd Nice

GERDA – w bramach sterowanych automatycznie stosowany jest napęd Gerda T-Sky

GDZIE KUPIĆ?

Nie wiesz, jakie okna lub drzwi wybrać? Nasi doradcy pomogą dopasować okna i drzwi do Twoich indywidualnych oczekiwań!

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI

PARTNERZY