Okna

Okna oferowane przez firmę Partner Okna i Drzwi są połączeniem innowacyjności z funkcjonalnością oraz rewolucyjnych rozwiązań energooszczędnych z wyrafinowaną, elegancką stylistyką.  naszej ofercie znajdziecie Państwo okna i drzwi drewniane, aluminiowe i  PCV, które produkuje wiodący w Polsce i Europie, producenta stolarki okiennej i drzwiowej, firma  Drutex S.A.

Okna PCV  firmy Drutex to połączenie piękna, zaawansowania technologicznego i doskonałych walorów energooszczędnych.

Okna pcv firmy Drutex, to prosty prosta lub zaokrąglona linia pięcio-komorowych  i siedmiokomorowych profili pcv spełniających wymagania i potrzeby każdego Klienta.

Pięciokomorowy profil okienny Iglo  i , Iglo 5 Classic zapewnia  odpowiednie uszczelnienie ramy i szyb oraz możliwość zastosowania pakietu dwu lub trzyszybowego,  zapewniają   dobrą izolację termiczną.

Energooszczędne, siedmiokomorowe profile okienne Iglo Energy i Iglo Energy Clasic  wyróżniają się doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi i są idealnym rozwiązaniem do domów energooszczędnych i pasywnych. W oknach Iglo Energy zastosowano innowacyjną opatentowaną przez firmę Drutex uszczelkę środkową ze spienionego EPDM. Bogata kolorystyka okien dostępna w gamie 28 kolorów folii Renolit ułatwia  dobranie odpowiedniego koloru  okna zarówno do elewacji jak i wnętrza domu.

Oferujemy
Zobacz czym różnią się poszczególne okna Drutex PORÓWNAJ OKNA

Okna Olsztyn –  to 5-komorowe okna PCV Iglo 5 i  Iglo 5 Classic oraz 7-komorowe, energooszczędne okna Iglo Energy, Iglo Energy Classic wyposażone są w okucia Maco Multi Matic KS z dwoma zaczepami antywyważeniowymi, które utrudniają włamanie.
Komfort użytkowania zapewnia podnośnik skrzydła, blokada błędnego położenia klamki i mikrowentylacja w skrzydłach rozwierno-uchylnych.

Okna drewniane firmy Drutex wykonane są z drewna sosnowego i meranti w systemie Softline. Charakteryzują się bardzo nowoczesnym i estetycznym wyglądem, o pięknym zaokrąglonym profilu okna. Doskonała jakość okien oraz odporność na warunki atmosferyczne zapewnia drewno lite klejone trójwarstwowo a także odpowiednia impregnacja i gruntowanie.

Okna drewniano-aluminiowe DUOLINE najnowszy system drewniano-aluminiowy DUOLINE, firmy Drutex, to innowacyjne rozwiązania,  oferujące idealne połączenie trwałości aluminium i estetyki drewna. Połączenie drewna z aluminium to odpowiedź na restrykcyjne wymogi budownictwa energooszczędnego i  pasywnego, przy jednoczesnym spełnieniu oczekiwań Klientów w zakresie nowoczesnej stolarki.

GDZIE KUPIĆ?

Nie wiesz, jakie okna lub drzwi wybrać? Nasi doradcy pomogą dopasować okna i drzwi do Twoich indywidualnych oczekiwań!

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI

PARTNERZY