Okna

Okna oferowane przez firmę Partner Okna i Drzwi są połączeniem innowacyjności z funkcjonalnością oraz rewolucyjnych rozwiązań energooszczędnych z wyrafinowaną, elegancką stylistyką.  naszej ofercie znajdziecie Państwo okna i drzwi drewniane, aluminiowe i  PCV, które produkuje wiodący w Polsce i Europie, producenta stolarki okiennej i drzwiowej, firma  Drutex S.A.

Okna PCV  firmy Drutex to połączenie piękna, zaawansowania technologicznego i doskonałych walorów energooszczędnych.

Okna pcv firmy Drutex, to zaokrąglona linia pięcio- i siedmiokomorowych profili pcv spełniających wymagania i potrzeby każdego Klienta.

Pięciokomorowy profil  (Iglo 5, Iglo 5 Classic, Iglo Light)  odpowiednie uszczelnienie ramy i szyb oraz możliwość zastosowania pakietu dwu lub trzyszybowego,  zapewniają  bardzo dobrą izolację termicznąPięciokomorowy profil  (Iglo 5, Iglo 5 Classic,)  odpowiednie uszczelnienie ramy i szyb, pakiet dwu lub trzyszybowy,  zapewniają  bardzo dobrą izolację termiczną.

Siedmiokomorowy system (Iglo Energy, Iglo Energy Clasic)  wyróżnia się doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi i jest idealnym rozwiązaniem do domów energooszczędnych i pasywnych. W oknach Iglo Energy zastosowano innowacyjny i opatentowany przez firmę Drutex system uszczelnienia ze spienionego EPDM. Bogata kolorystyka dostępna w gamie 28 kolorów folii Renolit umożliwia doskonały dobór okien zarówno do elewacji jak i wnętrza budynku.

Oferujemy
Zobacz czym różnią się poszczególne linie okien. PORÓWNAJ OKNA

Okna Olsztyn –  Iglo 5, Iglo 5 Clasic, Iglo Energy, Iglo Energy Clasic wyposażone są w okucia Maco Multi Matic KS z dwoma zaczepami antywyważeniowymi, które utrudniają włamanie.
Komfort użytkowania zapewnia podnośnik skrzydła, blokada błędnego położenia klamki i mikrowentylacja w skrzydłach rozwierno-uchylnych.

Iglo Light – okna o pięciokolorowym węższym profilu, zwiększonej powierzchni szklenia, gwarantuje dopływ większej ilości światła dziennego do mieszkania.

Okna drewniane firmy Drutex wykonane są z drzewa sosnowego i meranti w systemie Softline. Charakteryzują się bardzo nowoczesnym i estetycznym wyglądem, o pięknym zaokrąglonym profilu. Doskonała jakość okien oraz odporność na warunki atmosferyczne zapewnia drewno lite klejone trójwarstwowo a także odpowiednia impregnacja i gruntowanie.

Okna drewniano-aluminiowe DUOLINE najnowszy system drewniano-aluminiowy DUOLINE, firmy Drutex, to innowacyjne rozwiązania,  oferujące idealne połączenie trwałości aluminium i estetyki drewna. Połączenie drewna z aluminium to odpowiedź na restrykcyjne wymogi budownictwa energooszczędnego i  pasywnego, przy jednoczesnym spełnieniu oczekiwań Klientów w zakresie nowoczesnej stolarki.

GDZIE KUPIĆ?

Nie wiesz, jakie okna lub drzwi wybrać? Nasi doradcy pomogą dopasować okna i drzwi do Twoich indywidualnych oczekiwań!

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI

PARTNERZY