Rolety i Żaluzje

Żaluzje Aluminiowe

Żaluzje aluminiowe to niezawodna i praktyczna ochrona pomieszczenia przed nasłonecznieniem. Regulują oświetlenie – aż do 75% zaciemnia pomieszczenie, o 10-15 % zmniejsza temperaturę w upalne dni. Doskonała jakość, trwałość kształtu i koloru umożliwia wieloletnie użytkowanie żaluzji. Żaluzje aluminiowe można zamontować do każdego rodzaju okna, ich bogata kolorystyka pozwoli dobrać odpowiednie do każdego wnętrza.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to oryginalna i elegancka osłona okienna. Wykonane są z bardzo lekkiego drewna typu „boss wood”. Ekologiczne, naturalne drewno – w 11 kolorach  będzie się doskonale komponowało z dodatkami z drewna, skóry czy rattanu.  Żaluzje drewniane stanowią doskonałe wykończenie eleganckich, nowoczesnych wnętrz.

Żaluzje Pionowe

Vertikale – doskonale sprawdzają się w wysokich, przestrzennych pomieszczeniach. Można je także zastosować do dzielenia dużych powierzchni. Atrakcyjne wzornictwo tkanin i lamel z PCV, a także duży wybór kolorów pozwala dobrać odpowiednie Vertikale do charakteru pomieszczenia. Doskonale sprawdzają się w biurach, hotelach, ale także w domach.

Roleta dzień – noc

Nowoczesna konstrukcja rolety dzień-noc łączy w sobie zalety żaluzji i rolety tekstylnej. Umożliwia operowanie ilością światła dziennego bez konieczności podnoszenia rolety. Nowoczesny design rolety sprawia, że pomieszczenie nabierze dodatkowej elegancji. Doskonale sprawdza się w nowoczesnych, eleganckich wnętrzach.

Roleta dzień -noc może być zamontowana w kasecie z prowadnicami, ale także nieinwazyjnie,  na metalowych haczykach z prowadzeniem żyłkowym.

Rolety w kasecie z prowadnicami Vegas

Rolety w kasecie zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i estetyce. Rolety Vegas, to system roletowy zamknięty w eleganckiej kasecie aluminiowej. Kaseta przykręcana jest wkręcikami do listwy przyszybowej, prowadnice, klejone są za pomocą taśmy piankowej do listew przyszybowych.

Roleta zawieszana

Roleta bezinwazyjna, zawieszana na metalowych, cienkich haczykach, z prowadzeniem żyłkowym – to urok prostych rozwiązań. Tańsza alternatywa dla rolety w kasecie przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich zalet funkcjonalnych rolety z prowadnicami.

GDZIE KUPIĆ?

Nie wiesz, jakie okna lub drzwi wybrać? Nasi doradcy pomogą dopasować okna i drzwi do Twoich indywidualnych oczekiwań!

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI

PARTNERZY